Skvělé místo pro vaší aktivní letní dovolenou u moře. Neretva je od nás nejbližší spot se spolehlivě fungující termikou.

V místě jsou dva spoty – menší přímo u kempu a velký naprosto exkluzivní spot Komin. Nejlepší podmínky s velmi vysokou jistotou větru v průběhu prázdnin!! Termika tu funguje pravidelně 8 – 12m/s v době cca 13 – 19h.

Spot Komin – jezdí se na offshore, při břehu mělčina cca 400m a za zády teče Neretva, která vytváří písečnou kosu s mělkou vodou vybíhající do volného moře  Jezdí se v šortkách či krátkém neoprenu a komu by bylo vedro, tak se může zchladit ve sladké vodě Neretvy. 

Ubytování – na naší základněb v kempu  SURF flow u Beaty, (místa jsou však limitována, je vhodné rezervovat co nejdříve!!). A kdo chce postel, tak je možné najít ubytování ve vesničce Blace  a blíkém okolí .

Jídlo – nákupy v blízkém městečku Ploče a Blace nebo v restauracích a barech v okolí. (docházková vzdálenost)

Než začne foukat – (nebo kdyby výjiměčně nefoukalo nebo přišla Bora) kemp leží přímo na písečné pláži, možnost půjčit padle board;12km vzdušnou čarou leží Mararska, výlety na kolech a to jak po rovině delty Neretvy osázené melouny a další zeleninou tak v kopcích okolo, nebo koupání v  Bacinskych jezerech s průzračnou teplou vodou; za rohem je prastaré město Mostar, vodopády Kravica či vyhlášený Dubrovník.

Naplánujete-li si na Neretvě týdenní nebo i dvoutýdenní dovolenou s kitingem, tak se určitě nebudete nudit, možností je tu spousta.

Nově nabízíme, pro Ty co by chtěli zažít intenzivní tří či čtyřdenní kitování, odvoz na/z letiště ve Splitu!! 

Ceny:

Kite půjčovna – za kite, trapéz, leash:

2.500,- CZK/ den (+ poplatek na spotu dle aktuální domluvy s provozovatelem spotu)

6.000,- CZK/ 3 dny (+ poplatek na spotu viz. výše)

13.000- CZK/ týden (+ poplatek na spotu – viz.výše)
Pokud by vám nefoukalo alespoň 5 dní, budeme počítat cenu za foukací den, tedy 2.500,- CZK

Týden je myšlený jako kalendářní, tedy 7 dní po sobě jdoucích. 

Kurz včetně instruktáže; všech poplatků a vybavení:

3600,- CZK/den (1.200,- hodinová sazba, 3h celkem)

KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY – 17.000,- CZK/týden (15h) -5 dní na vodě s instruktorem ve dvojici//  10.000,-/ 3 dny (9h) na vodě s instruktorem ve dvojici

KURZ PRO POKROČILÉ – 9.500,- CZK/týden (6h + pujčovna)-  5 dní – 2 dny klasický kurz s instruktorem  ve dvojici, dle stupně vašich dovedností, 3 dny půjčovna s dohledem z vody/pláže.  Kratší/delší formát kurzu je možné domluvit individuálně. Dle úrovně vašich dovedností upravíme délku počátečních dní s instruktorem či typ kurzu.

Individuální kurz (jeden kurzant – jeden instruktor) – příplatek 20% z ceny vybraného kurzu.

Termíny:

Na kurz či trip můžete přijet od 27.6 – 8.8.2026. 

Cena kempu:

440,- CZK/ noc za osobu. Při požadavku na větší prostor např. s obytným autem je možná individuální dohoda.

Doprava je individuální.

Rezervace a info: Sára  – 777264333; Oli – 608224475

Před kurzem se s Vámi spojí, některý z členů našeho týmu (viz. kontakt) pro detailní domluvu pro příjezd na kurz a do kempu.