BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Snowkiting trip Martinské Hole - Slovensko

Snowkiting tripy využívají především absolventi našich kite kurzů. K dispozici budeš mít kompletní kitové vybavení!

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy.

Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek. Ty využíváme k přesunu vzůru na hřebeny, odkud je ještě potřeba dojít necelý 1 km na spot. Ideální je skialpové vybavení, ale hřebenová cesta bývá udupaná a tak není problém dojít i bez této výbavy.

Samotný spot je poměrně členitý, je možné vybírat mezi pozvolnějším terénem nebo příkřejšími místy, kde to při správném směru větru "pěkně nosí". Vzhledem k nadmořské výšce bývá sněhová pokrývka velmi dobrá. Je to ideální prostor pro ty, kteří mají základní zkušenosti a potřebují se "rozjezdit" ale pro zkušenější pro nácvik nových freestylových variací. Po dohodě je možné zde absolvovat teké základní kurz.

V případě opravdu nepříznivých podmínek je možné využít buďto místí velmi pěkné freeridové terény nebo upravené sjezdovky v místním středisku.

Ubytování je v některé z místních menších chalup, kterou máme plně k dispozici pouze pro sebe a kde si vaříme snídaně a večeře. Večery trávíme při relaxačně společenském posezení, při kterém probíráme události uplynulé, doplňujeme teorii a plánujeme den nadcházející. 

V rámci snowkiting tripu zajišťujeme ubytování, po dohodě dopravu, organizaci, veškeré kitové vybavení, dohled a pomoc na spotu. A pokud se nám podaří zbudovat iglů, mohou si zájemci vyzkoušet přespat přímo na spotu ve stylu severských Eskimáků...

Cena za týdenní snowkiting trip závisí na aktuálních podmínkách a požadovaném rozsahu služeb. V minulých letech to bylo například kolem 10.000,- za týdenní trip s ubytováním a plným vybavením.

Letošní snowkiting trip bude v termímu 6. - 10. března. Podrobné informace najdeš zde.

Pro lepší představu uvádíme výběr fotek z minulých akcí: