Kite tripy

Snowkiting trip 1denní - cena 990,-

Snowkiting  tripy jsou vhodné pro všechny, kteří již s drakem sami bezpečně jezdí, ale chtějí si zapůčit naše vybavení a nebo chtějí mít na místě dostupnou pomoc (asistenta). Kite trip je skvělou možností jak si užít snowkiting se skupinou podobných nadšenců.

 

 

Tyto snowkiting tripy probíhají v termínech základních kurzů, které najdeš v kalendáři. Předpokládá se, že jsi schopen na spotu fungovat samostatně, případně jen s minimální pomocí.

Cena 1denního snowkiting tripu je 990,- Kč a obsahuje:

  • odpovídající kompletní vybavení
  • dohled na spotu
  • poradenství a pomoc v případě potřeby

Po dohodě možnost zajištění dopravy - není v ceně.

Snowkiting tripy využívají především absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kompletní kitové vybavení!

TERMÍNY:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny najdeš v následující tabulce. Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.

MÍSTO KONÁNÍ:

Konkrétní místo konání kurzu volíme vždy před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí a stavu sněhové pokrývky. Nejčastěji využíváme tyto osvědčené lokality:

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU:

Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 / 603 15 25 23, nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě závazné přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu tě budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeň uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

VYBAVENÍ:

  • zimní sportovní oblečení a obuv
  • vlastní lyžařské nebo snowboardové vybavení
  • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou