Snowkiting tripy

Snowkiting tripy využívají především absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kompletní kitové vybavení!

Abychom ti tyto zážitky co nejvíce zpřístupnili, pořádáme na vybrané spoty kitové tripy. Jsou určené především pro mírně pokročilé ale i zkušenější kitery a kiterky. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu a dopravu na místo, během kitování dohled a spoustu užitečných rad.

Terény pro tripy vybíráme podle aktuálního stavu sněhu a předpovědi počasí. Pro jednodenní využíváme nejčastěji osvědčené spoty v Krušných horách (snadná dostupnost z Prahy), ale pokud je potřeba, vyrážíme i na jiná místa, případně i do zahraničí.

Vyvrcholením zimní sezóny jsou naše týdenní tripy, které přinášejí všem zúčastněným velmi výrazný progres. V současnosti je pořádáme na dvě osvědčené lokality - Martinské Hole na Slovensku a norskou Hardangerviddu. A budou přibývat další..

Snowkiting nabízí absolutní svobodu – na vysněžěných pláních nepotřebuješ lanovky, nebojuješ o prostor na sjezdovce a za den můžeš najezdit desítky kilometrů na nedotčené sněhové pokrývce.