Kite tripy

Kiteboarding trip Fuerteventura - týdenní

 Vyhlášená kitová destinace, která je součástí Kanárských ostrovů. I v období naší zimy je tam velmi příjemné klina, vítr bývá okolo 6-8 m/s. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery.

Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu a dopravu na místo, během kitování dohled a spoustu užitečných rad.

SPOT:

 Vyhlášená kitová destinace, která je součástí Kanárských ostrovů. I v období naší zimy je tam velmi příjemné klina, vítr bývá okolo 6-8 m/s.

Jezdí se hlavně ve skvělé mělké laguně - zátoka Sotavento - s rovnou vodou, která je ovšem v době odlivu zcela bez vody. Takže je nutné naplánovat trip na dobu maximálního přílivu. Další možností je kitování a za písečnou kosou na otevřeném moři, kde bývají metrové vlny - ideální pro zkušené ridery. Takže místo vhodné pro všechny kategorie kiterů.

CENA:

Cena vychází kolem 25.000,- za týdenní kite trip, může se mírně lišit podle aktiální situace.

V ceně:

Přeprava do Mnichova

Letadlo na Fuertu

Půjčení aut pro dopravu po ostrově na spot příp. na výlety

Hotel All Inclusive

Půjčení / doplnění výbavy

Doprava vybavení

TERMÍN:

Pořádáme v podzimních a zimních měsících, konkrétní termín vypisujeme cca 2 měsíce před akcí a najdeš ho v našem kalendáři.

Termín pro rok 2018 je 27.1. - 3.2. Pro tento rok je trip již obsazen a přihlášky jsou uzavřeny.

 

Fotky z tripu pořádaného v roce 2016: