Kite tripy

Snowkiting trip Hardangervidda - Norsko, 20. - 29. 3. 2020

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči! Eden pro evropské snowkitery - lepší místo tu asi nemáme! Rozsáhlé zasněžené pláně, relativně snadná dostupnost ze silnice, skvělé sněhové podmínky - co víc si přát? Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý. 

Vyhlášený snowkiting spot, který využíváme na kite tripy s ubytováním v nedalekém zimním středisku nebo na týdenní expedice. Místo nabízí mnoho možností, jezdí se buďto přímo kolem místa, kde jsou zaparkovaná auta, nebo je možné podnikat "výpravy" do okolí v délce desítek kilometrů.

Jako všechny naše kitové tripy je i tento určený především pro začínající a mírně pokročilé kitery. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu a dopravu na místo, během kitování dohled a spoustu užitečných rad. Snowkitové aktivity přizpůsobíme vašim možnostem, požadavkům a samozřejmě aktuálním podmínkám. Dopravu zajišťujeme auty s nezávislým vytápěním, které zajistí možnost odpočinku a relaxace přímo na spotu.

CENA:

Na rok 2020 máme pro vás 2 varianty, a sice buďto doprava autem z Prahy na Hardu a zpět, nebo doprava letecky s tím, že dopravu zajistíme z letiště Oslo na Hardu a zpět.

 

Ceny:

 

Varianta A - s dopravou autem z Prahy a zpět 20.000,- Kč

Varianta B - při dopravě letecky 19.000,- Kč. Letenka není v ceně, zpáteční vychází kolem 3.000,- Kč

 

V obou případech je v ceně obsaženo:

  • doprava z Prahy (var. A) nebo z letiště Oslo (var. B) a zpět
  • doprava v místě na kitové spoty
  • ubytování
  • zapůjčení kompletní kitové výbavy
  • zajištění a dohled na spotu
  • spousta skvělých zážitků včetně jejich dokumentace

TERMÍN:

20. - 29. 3. 2020

PŘIHLÁŠENÍ NA TRIP:

Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 / 603 15 25 23, nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě závazné přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu tě budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeň uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

VYBAVENÍ:

  • zimní sportovní oblečení a obuv
  • vlastní lyžařské nebo snowboardové vybavení
  • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou