Kite tripy

Aktuálně se můžete se přihlásit na tyto tripy:

Kiteboarding trip Rujána 3denní - cena 3.900,-

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. Nabízíme kompletní servis, tedy zapůjčení kitového vybavení, výběr spotu, během kitování dohled a spoustu užitečných rad.

Pegas junior kite kemp 2020 BUDE! Na Rujáně nebo v Čechách!

Vzhledm k nejasné situaci ohledně Rujány máme připravený alternativní dětský kemp v Čechách. Pokud to bude jen trochu reálné, samozřejmě preferujeme Rujánu!

Kite tripy které plánujeme:

Brazílie 2020 verze EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

Brazílie 2020 - verze EXPLORING

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

Tripy které již proběhly (zatím nejsou v plánu) ale můžete je poptat:

Kiteboarding trip Fuerteventura - týdenní

 Vyhlášená kitová destinace, která je součástí Kanárských ostrovů. I v období naší zimy je tam velmi příjemné klina, vítr bývá okolo 6-8 m/s. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery.

Kiteboarding trip na francouzský Beaduc - týdenní

Beaduc je rozsáhlý spot, ale nejsou to mělčiny, na které jsme zvyklí z Rujány. Jezdí se převážně na vlnách, což dává jízdě další rozměr. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé a zkušenější kitery.

Snowkiting trip Martinské Hole - Slovensko, 4. - 8. 3. 2020

Pojeď si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Snowkiting trip Hardangervidda - Norsko, 20. - 29. 3. 2020

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči! Eden pro evropské snowkitery - lepší místo tu asi nemáme! Rozsáhlé zasněžené pláně, relativně snadná dostupnost ze silnice, skvělé sněhové podmínky - co víc si přát? Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý.