Kite tripy

Aktuálně se můžete se přihlásit na tyto tripy:

Snowkiting trip Martinské Hole - Slovensko, 4. - 8. 3. 2020

Pojeď si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Snowkiting trip Hardangervidda - Norsko, 20. - 29. 3. 2020

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči! Eden pro evropské snowkitery - lepší místo tu asi nemáme! Rozsáhlé zasněžené pláně, relativně snadná dostupnost ze silnice, skvělé sněhové podmínky - co víc si přát? Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý. 

Snowkiting trip 1denní - cena 1.200,-

 Snowkiting  tripy jsou vhodné pro všechny, kteří již s drakem sami bezpečně jezdí, ale chtějí si zapůčit naše vybavení a nebo chtějí mít na místě dostupnou pomoc (asistenta). Kite trip je skvělou možností jak si užít snowkiting se skupinou podobných nadšenců.

Pegas junior kite kemp na Rujáně 2020 - třetí ročník!

Uplynulé 2 ročníky Junior kempu byly velmi vydařené a práce s naším kitovým dorostem nás nadchla. Děti dělaly většinou velmi rychlé pokroky a my jsme objevovali, jaké možnosti se v nich skrývají.

Kite tripy které plánujeme:

Brazílie 2020 verze EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

Brazílie 2020 - verze EXPLORING

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

Tripy které již proběhly (zatím nejsou v plánu) ale můžete je poptat:

Kiteboarding trip Fuerteventura - týdenní

 Vyhlášená kitová destinace, která je součástí Kanárských ostrovů. I v období naší zimy je tam velmi příjemné klina, vítr bývá okolo 6-8 m/s. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery.

Kiteboarding trip na francouzský Beaduc - týdenní

Beaduc je rozsáhlý spot, ale nejsou to mělčiny, na které jsme zvyklí z Rujány. Jezdí se převážně na vlnách, což dává jízdě další rozměr. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé a zkušenější kitery.