Kite tripy

Tripy, které již proběhly:

Kiteboarding trip Fuerteventura - týdenní

 Vyhlášená kitová destinace, která je součástí Kanárských ostrovů. I v období naší zimy je tam velmi příjemné klina, vítr bývá okolo 6-8 m/s. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery.

Kiteboarding trip na francouzský Beaduc - týdenní

Beaduc je rozsáhlý spot, ale nejsou to mělčiny, na které jsme zvyklí z Rujány. Jezdí se převážně na vlnách, což dává jízdě další rozměr. Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé a zkušenější kitery.

Snowkiting trip Martinské Hole - Slovensko, 4. - 8. 3. 2020

Pojeď si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Snowkiting trip Hardangervidda - Norsko, 20. - 29. 3. 2020

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči! Eden pro evropské snowkitery - lepší místo tu asi nemáme! Rozsáhlé zasněžené pláně, relativně snadná dostupnost ze silnice, skvělé sněhové podmínky - co víc si přát? Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý.