Kite tripy

Snowkiting trip Martinské Hole - Slovensko, 4. - 8. 3. 2020

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy. Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek. Ty využíváme k přesunu vzůru na hřebeny, odkud je ještě potřeba dojít necelý 1 km na spot. Ideální je skialpové vybavení, ale hřebenová cesta bývá udupaná a tak není problém dojít i bez této výbavy.

Snowkiting trip Hardangervidda - Norsko, 20. - 29. 3. 2020

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči! Eden pro evropské snowkitery - lepší místo tu asi nemáme! Rozsáhlé zasněžené pláně, relativně snadná dostupnost ze silnice, skvělé sněhové podmínky - co víc si přát? Norská rezervace Hardangervidda je náhorní plošina, kde jsou z pohledu snowkitera skutečně nekonečné sněhové pláně. Mírně zvlněné části se střídají s členitým terénem, vybere si určitě každý. 

Snowkiting trip 1denní - cena 990,-

Snowkiting  tripy jsou vhodné pro všechny, kteří již s drakem sami bezpečně jezdí, ale chtějí si zapůčit naše vybavení a nebo chtějí mít na místě dostupnou pomoc (asistenta). Kite trip je skvělou možností jak si užít snowkiting se skupinou podobných nadšenců.