Fotogalerie z našich kite akcí a kurzů

Týdenní snowkiting kurz / trip Martinky - Slovensko, březen 2018

Počasí se nám tentokrát moc nepovedlo, ale nálada v našem základním výškovém táboře na spotu i na chalupě byla již tradičně výborná!

Sobota 24.2. na Satzungu - další podařený snowkiting kurz a trip

Výběr spotu na náš sobotní snowkiting kurz a trip byl opět hodně náročný - volba nakonec padla na Satzung na německé straně Krušných hor. A opět nám to vyšlo skvěle - sněhu dost, větru a slunce taky dost, podmínky, jaké se povedou jen párkrát za zimu...

Snowkiting kurz / trip Lipno víkend 17/18. únor

Na tento víkend jsme na snowkiting kurz a trip zvolili atraktivní Lipenskou přehradu - účast byla již tradičně hojná a pro včechny to byla nová a příjemná zkušenost. Volba nám opět vyšla, povrch byl výborný, jen škoda té špatné viditelnosti.

Kiteboarding trip Fuerteventura leden 2018

Snowkitingu zatím zima u nás moc nepřeje, tak jsme vyrazili užívat si kiteboarding na vyhlášenou lagunu Sotavento na Fuertě. Počasí i tady bylo dost vrtkavé, ale jezdilo se každý den!

Podzimní Pegas Kite Games na Smeťáku

Počasí nám vyšlo skvěle a také účast byla dosud asi největší, atmosféra velmi pohodová - děkujeme všem, kteří dorazili!

Snowkiting kurz / trip Satzung sobota 20.1.

Výběr spotu pro letošní první snowkiting kurz a trip byl dost náročný - sněhu je dost, ale předpověď větru nejistá. Nakonec jsme zvolili krušnohorský Satzung a jak můžete vidět na fotkách, naše volba byla správná.

Fotky z kiteboarding kurzu a tripu z Rujány - 15. - 17. červen

Navzdory bídné předpovědi vyšlo počasí na kiteboarding úplně dokonale - tři dny se naplno jezdilo v teplé vodě,

Junior kite kemp Rujána 2018

Náš historicky první junior kiteboarding kemp na Rujáně byl plný nových zážitků a zkušeností nejen pro naše mladé kiterky a kitery, ale i pro nás. Přípravy byly docela náročné, ale stálo to za to - fotky a ohlasy rodičů po vrácení dětí mluví za vše...

Snowkitng trip Hardangervidda

Návrat do opravdové zimy - přelom dubna a května na Hardangerviddě na snowkiting tripu. Sněhu spousta, teploty přívětivé, větru trochu méně - převážně na velké draky, ale jezdilo se každý den mimo toho posledního.

Fotky z Pegas Kite Games jaro 2018

Další naše kitová akce na pražském kite spotu Smeťák je úspěšně za námi.

Poslední snowkiting kurz / trip této zimy - Satzung 24.3.

Skutečný závěr zimní sezóny bude na Hardě v Norsku, ale v naší kotlině a okolí už to bylo opravdu naposledy. Z fotek je vidět, že se sněhem to bylo hodně na hraně...

PF 2018

 Do roku 2018 přejeme dobrý vítr, hodně sněhu, krátkou trávu, rovnou vodu i pěkné vlny!