Pokračovací 3denní kiteboarding intenzivní kurz - cena 6.500,-

Za velmi příznivou cenu nabízíme pokračovací 3denní kiteboarding kurzy s maximálně individuálním přístupem. Tento kurz je zaměřený na samostatnou jízdu včetně stoupání proti větru, bezpečné a rychlé ovládnutí základů kiteboardingu.

INFORMACE O KURZU

Bezpečná a progresivní  výuka kiteboardingu je poměrně náročná a není možné jí smysluplně realizovat při velkém počtu klientů. Naše kurzy proto probíhají v malé skupině - zpravidla 4 - 6 klientů s tím, že na jednoho instruktora jsou maximálně 2 klienti. Díky tomu můžeme přizpůsobit průběh kurzu schopnostem a možnostem každého jednotlivce a zajistit opravdu individuální přístup a maximální využití času.

Naše kiteboarding kurzy jsou určeny pro ty, kteří mají o kiteboarding opravdový zájem a chtějí se ho skutečně naučit. Nejedná se o žádné "masové" akce založené na nabídkách různých slevových serverů. Proto také nabízíme pro absolventy kurzů možnost navázat na základní zkušenosti a pokračovat až do dosažení samostatnosti. I potom máte ale možnost s námi dále jezdit a využít našit kiteboarding tripů, na kterých vám poskytneme potřebné vybavení a v případě potřeby samozřejmě i nezbytnou podporu.

 Kurzy probíhají na osvědčeném německém spotu Rujana. Tato lokalita se maximálně osvědčila díky vyhlášenému stálému a pravidelnému větru, mělké vodě a dobré dostupnosti.

Máš pokračovací kurz za sebou a chceš se kitingu dále věnovat? Nabízíme spoustu možností, jak si kiting užívat, stačí si jen vybrat:

 • pro samostatné kitery zapůjčení kompletního vybavení buďto v rámci kurzu (vybavení bude k dispozici na ploše) nebo v naší půjčovně
 • pokud si chceš pořídit vlastní vybavení, pomůžeme s výběrem a za zvýhodněné ceny vybavení zajistíme
 • chceš pokračovat na vodě? Pojeď s námi na některý z našich kiteboarding tripů!
 • chceš vyzkoušet sníh? Vyber si některý z našich snowkiting kurzů!
 • chceš vyzkoušet landkiting? Vyber si některý z našich landkiting kurzů!

A pokud kitům beznadějně propadneš, můžeš se přidat do naší Pegas komunity. Poznáš spoustu podobně posedlých kiterů, můžeš se od těch zkušenějších učit nové triky a užívat si přátelskou atmosféru, která při našich akcích panuje.

 

Na kurzy můžeme připravit originální zalaminované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného.

CENA KURZU JE 6.500,- KČ A ZAHRNUJE:

 • péči instruktora - vždy maximálně 2 klienti na jednoho instruktora
 • teoretickou přípravu - technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost
 • přípravu vybavení, základní seznámení s ovládáním kitů na zemi
 • praktickou část na vodě
 • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma, vesta) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
 • zapůjčení neoprénu
 • slevu 10% na snowkitové vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
 • slevu 10% na Mystic vybavení zakoupené v naší prodejně Pegas nebo objednané přes náš e-shop SportWings.cz
 • slevu 10% při využití služeb naší kite půjčovny

Termíny

Rujna 2020

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU


 • osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8
 • e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.z nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (do přihlášky nezapomeň uvést své jméno, telefon a emailovou adresu)
 • telefonicky nejlépe přímo u našeho šéf instruktora Honzy Šebesty na čísle 608 224 475
 • odesláním vyplněného formuláře:

 
 
 
 
 
 
 
 

 Na základě závazné přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Po uhrazení zálohy rezervaci potvdíme.

 

PRŮBĚH KURZU:

 

Kurzy probíhají o prodloužených víkendech vždy od pátku do neděle. Místem konání je německý poloostrov Rujana, vyhlášený stálými větry a ideálními podmínkami pro výuku kiteboardingu.

Sraz a začátek kurzu je vždy v pátek v 10h v kempu ve Wieku.

Náplň těchto kurzů je individuální a závisí na tom, s jakými znalostmi na kurz příjdete. Vše je zaměřeno na hlavní cíl, tedy získání samostatnosti na vodě!

 Celkový průběh kurzu je limitovaný pouze větrem a tvojí fyzickou kondicí! Garantujeme denně minimálně 3 hodiny na vodě, tedy celkem 9 hodin v rámci 3denního kurzu. V praxi ovšem bývá tato doba mnohem delší, denní maximum je omezeno pouze povětrnostními podmínkami a tím, co vydržíš!

Konec kurzu je v neděli kolem 14h.

 

MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

 

Německý ostrov Rujána je vyhlášenou evropskou větrnou lokalitou s možností výuky v mělké vodě.  Uvedené podmínky velmi ulehčí práci a zkrátí časové nároky na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku, kemp je velmi jednoduchý ale zpravidla čistý a se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu. Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

V omezené míře je možné využít společnou přepravu, v případě zájmu nás kontaktujte.

 

 

GALERIE