Snowkiting kurz / trip Martinské Hole - Slovensko 9. do 17.3.

Pojeďte si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Martinské Hole je výborný slovenský snowkiting spot, který můžeme našim východním kolegům jen závidět – větrná planina o délce kolem 1 km ve výšce 1.450 m je ideálním místem pro snowkiting. Stejně jako minulou zimu, i na tu nadcházející jsme pro vás připravili výlet na tuto skvělou lokalitu. Ubytování je zajištěno v místním lyžařském středisku, takže kromě kitování jsou k dispozici vleky a sjezdovky, hřebenové terény na skialpy nebo běžky s úžasnými výhledy a v údolí také termální koupele.

Termín

Můžete se přihlásit buďto na celý týdenod 9. do 17.3. nebo na prodloužený víkend 1. turnus 9.-13.3., 2. turnus 13.-17.3. Akce je určena přednostně pro vážné zájemce o snowkiting.

Organizace

Odjezd z Prahy v pátek 9.3. večer, příjezd v do 24 hod na chalupu (pro ty, kteří jedou na první prodloužený víkend nebo na celý týden), resp. 13.3. do 24 hod. pro účastníky druhého prodlouženého víkendu. Hodiny nutno dodržet, protože cesta nahoru je střídavě jednosměrná, od 6 do 12 hod se jezdí nahoru, od 12 do 18 hod. dolů, pak zas nahoru a po půlnoci jen dolů. Pro výjezd nahoru jsou nutné řetězy nebo 4kolka, jinak vás nepustí! Odjezd zpět bude v odpoledních hodinách.

Ubytování

Pro velký úspěch jsme opět zajistili celou chalupu na celý týden. Chata je v nadmořské výšce cca 1250m u nástupní stanice vleku a od spotu je vzdálena cca 2 km (na hřeben se dá vyjet vlekem, pak cca 1 km pěšky).

Program

Snowkiting, snowkiting a snowkiting, večer rozbor dne, termály, halušky, snowkiting, místní sjezdovky, hřebenové výlety, snowkiting...

Pro zájemce o zimní táboření bude možnost přespání přímo na spotu (ve stanu, případně v iglů, pokud se podaří postavit).

Ceny

V uvedených cenách je nově také stravování! Obsauhje snídaně + jídlo s  sebou na spot + večeře. Bereme s sebou kuchaře osvědčeného z kiteboarding tripu na Francouzský Beaduc!

 

termín trip trip s půjčovnou kurz doprava
9.-13.3. 4500 6500 8500 800
13.-17.3. 4500 6500 8500 800
9.-17.3 7500 11000 13000 800

 

V ceně je obsaženo:

Snowkite trip - ubytování, jídlo, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip včetně půjčovny - ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz - výuka, ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz je určený pro úplné začátečníky, náplní odpovídá našemu intenzivnímu 2dennímu snowkiting kurzu, v druhé části předpokládáme už pouze rozsah snowkite tripu včetně půjčovny.

Vybavení

Předpokládá se vlastní kompletní lyžařské / snowboardové vybavení (v případě nepříznivého počasí múžete využít místní skyareál). Doporučené je vybavení skialpové (snažší doprava na spot, možnost vyrazit na výlety a místní feeridy), sněžnice, čelovky.

Doprava

Nabízíme také ovoz na místo z Prahy a zpět, cena za dopravu je 800,- Kč. Pokud pojedete individuálně, na poslední část výjezdu do skiareálu jsou nutné řetězy (pokud nemáte 4-kolku) - dole kontrolují, bez řetězů vás nepustěj!  Na této cestě funguje kyvadlový provoz, nahoru se jezdí od 06.00 do 12.00 a od 19.00 do 24.00, podle toho si naplánujte odjezd z Prahy (případně odjinud).

Pro vaší představu o spotu přidáváme fotky z minulé akce: