Kurzy kiteboarding, landkiting a snowkiting

Snowkiting 1denní kurz pokračovací - cena 1.600,-

Pojeď si s námi zdokonalit snowkiting! 

Pokračovací snowkiting kurz je určený pro ty, kteří zvládají základy jízdy. Cílem je stoupání proti větru, jízda po větru, otočky a samostatnost na spotu.

Cena kurzu 1.600,- Kč obsahuje:

 • kompletní vybavení různých velikostí (kite komplet, trapéz, helma) podle síly větru a dosaženého stupně ovládání kita
 • budeš mít pro sebe k dispozici vybavení podle svých potřeb
 • péči zkušeného instruktora

Celkový průběh kurzu je limitovaný pouze větrem a tvojí fyzickou kondicí! Garantujeme minimálně 3 hodiny výuky - v opačném případě máš nárok na dokončení kurzu v náhradním termínu. V praxi ovšem bývá tato doba mnohem delší, denní maximum je omezeno pouze povětrnostními podmínkami a tím, co vydržíš!

Kurz proběhne při minimálním počtu 2 účastníků. Pokud nebude u konkrétního termínu stanoveno jinak, je sraz v 10 hod. přímo na kitovém spotu. Doprava na místo konání kurzu je vlastní. Na základě předběžné dohody ti můžeme přepravu zajistit, případně zkoordinovat vytížení auta.

TERMÍNY:

Kurzy probíhají o víkendech, termíny najdeš v našem kalendáři. Přihlášeným zájemcům rozesíláme info o termínech e-mailem.

Individuální termín - je možné domluvit i mimo termíny vypsané v kalendáři. Pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na Vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

MÍSTO KONÁNÍ:

Konkrétní místo konání kurzu volíme vždy před kurzem na základě nejaktuálnější předpovědi počasí a stavu sněhové pokrývky. Nejčastěji využíváme tyto osvědčené lokality:

Individuální místo konání - pro větší skupinu můžeme kurz uskutečnit na vámi zvoleném místě kdekoliv v ČR v termínu dle dohody.

Zde naleznete informace a foto z vybraných kitových spotů.

U vybraných lokalit vám můžeme zajistit ubytování a stravování.

PŘIHLÁŠENÍ DO KURZU:

Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na tel. čísle 242 413 083 / 603 15 25 23, nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě závazné přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Protože powerkitingu je sport zásadně závislý na počasí, vždy 1 – 2 dny před konáním kurzu tě budeme kontaktovat (standardně pomocí emailu). Podle aktuální předpovědi buďto kurz potvrdíme a případně upřesníme čas srazu, nebo jej zrušíme a navrhneme nejbližší volné náhradní termíny.

Do přihlášky nezapomeň uvést své jméno, telefon a emailovou adresu.

VYBAVENÍ:

 • zimní sportovní oblečení a obuv
 • vlastní lyžařské nebo snowboardové vybavení
 • pokud máte vlastní osvědčenou helmu, doporučujeme vzít s sebou

Na kurzy můžeme připravit originální zalaminované dárkové poukázky přímo na jméno obdarovaného.

 

    

 

Máš kurz za sebou a chceš pokračovat? Žádný problém - možností je spousta, stačí si jen vybrat:

 • chceš pokračovat na sněhu? Pojeď s námi na některý z našich snowkiting tripů!
 • pro samostatné landkitery zapůjčení kompletního vybavení buďto v rámci kurzu (vybavení bude k dispozici na ploše) nebo v naší půjčovně
 • pokud si chceš pořídit vlastní vybavení, pomůžeme s výběrem a za zvýhodněné ceny vybavení zajistíme
 • chceš pokračovat na vodě? Pojeď s námi na některý z našich kiteboarding kurzů!
 • chceš vyzkoušet landkiting? Vyber si některý z našich landkiting kurzů!

A pokud kitům beznadějně propadneš, můžeš se přidat do naší Pegas komunity. Poznáš spoustu podobně posedlých kiterů, můžeš se od těch zkušenějších učit nové triky a užívat si přátelskou atmosféru, která při našich akcích panuje.