Kurzy kiteboarding, landkiting a snowkiting

Jsme nejdéle působící kitovou školou u nás, naše zkušenosti vám předáváme již od roku 2002!

 

Kurzy kiteboardingu

 
Kiteboarding je královská disciplína tažných draků(kitů). Jezdit po vodní hladině s kitem je nezapomenutelný zážitek. Zároveň je to ale nejtěžší - naučit se kitebording (oproti landkitingu a snowkitingu).
 

Kurzy snowkitingu

Zažij adrenalin a volnost s kitem na zasněžených pláních. Snowkiting je v čechách velmi oblíbený, nemusíš stát fronty na lanovky, platit drahou permanentku. Přihlaš se na kurz a zažij čistou svobodu.
 

Kurzy landkitingu

Na jaře a na podzin učíme na trávě kurzy landkitingu. Můžete učit na buggy nebo mountainboardu. Landkite kurzy jsou skvělá příprava na vodu nebo sníh (snowkiting, kiteboarding).

 

  Kitovat tě naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

S kitem máš jen minimální nabo žádné zkušenosti? Vůbec nevadí - právě pro tebe máme připravený program základních kurzů.

Nebo už máš základy kitingu za sebou a chceš se posunout dál - pak tu pro tebe máme kurzy pokračovací.

Hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

A pokud kitům beznadějně propadneš, můžeš se přidat do naší Pegas komunity. Celoročně pořádáme kite tripy na osvědčené lokality.

Poznáš spoustu podobně posedlých kiterů, můžeš se od těch zkušenějších učit nové triky a užívat si přátelskou atmosféru, která při našich akcích panuje.

 

 

Galerie

View the embedded image gallery online at:
http://kitekurzypegas.cz/kite-kurzy-pegas#sigFreeId9e131e06cd

 

 

Proč zvolit právě naší školu?

 • tradice – nejstarší kite škola v ČR! Kurzy pořádáme již od roku 2002 a jsme tak kitovou školou s nejdelší tradicí u nás.
 • zázemí kamenného obchodu v centru Prahy – nejsme anonymní, vždy máte možnost nás navštívit a my vás rádi uvidíme 
 • vycházíme maximálně vstříc vašim potřebám, proto i naše kurzy jsou jiné, než je běžný standard:
 • individuální přístup - nevyužíváme žádné hromadné slevové servery, náš vysoký standard výuky to ani neumožňuje
 • na kurzy garantujeme minimální počet hodin strávených praktickou výukou na vodě / sněhu / trávě. Pokud se nepodaří tyto limity naplnit, máš nárok na dokončení kurzu v náhradním termínu.
 • využití kurzů neomezujeme časem, jak je to běžné v jiných školách, ale pouze tím, co vydržíš. K dispozici tak máš mnohem více času k zdokonalení vašich nově nabytých zkušeností
 • chceme, abyste si kurzy maximálně užili, zajištujeme i další aktivity nad rámec kurzu.
 • využíváme moderní kitové vybavení - na vodu nafukovací osvědčené Ozone a Wainmann v kombinaci s komorovými kity Pegas do slabého větru.
 • na sníh a trávu komorové kity Pegas
 • disponujeme dostatečným množstvím kitů i do slabého větru – díky tomu probíhají naše kurzy i v podmínkách, kdy ostatní pouze přihlížejí…
 • nabízíme kurzy všech úrovní – od úplných začátečníků přes pokročilejší kitery až po freestylové kurzy pro zkušené jezdce.
 • možná nejdůležitější je pro začínající kitery možnost dalšího růstu a zapojení do party stejně posedlých. U nás je běžný scénář, že začínající kiter pokračuje ve zdokonalovacím kurzu, kde využívá možností naší půjčovny kitového vybavení, jezdí s námi na kite tripy (opět s možností zapůjčení vybavení) a postupně se stane součástí širší kitové komunity. Pro mnohé se pak, stejně jako pro nás, stane kiting novým životním stylem i životní posedlostí.  
 • každý jsme jiný a očekáváme od nového sportu něco jiného. Proto pokud se rozhodneš pro pořízení vlastního vybavení, pomůžeme ti s výběrem optimálního vybavení „šitého na míru“. Možností je mnoho a pro nezasvěceného je nabídka velmi nepřehledná – díky našim dlouholetým zkušenostem a orientaci v aktuální nabídce vám můžeme doporučit pro vás optimální kombinaci výbavy.

Chceš vidět, jak naše kurzy probíhají? Podívej se na fotogalerii, kde máme zmapovanou téměř celou naší historii..