Jsme nejdéle působící kitovou školou u nás, naše zkušenosti vám předáváme již od roku 2002!

 

Kurzy kiteboardingu

 
Kiteboarding je královská disciplína tažných draků(kitů). Jezdit po vodní hladině s kitem je nezapomenutelný zážitek. Zároveň je to ale nejtěžší - naučit se kitebording (oproti landkitingu a snowkitingu).
 

Kurzy snowkitingu

Zažij adrenalin a volnost s kitem na zasněžených pláních. Snowkiting je v čechách velmi oblíbený, nemusíš stát fronty na lanovky, platit drahou permanentku. Přihlaš se na kurz a zažij čistou svobodu.
 

Kurzy landkitingu

Na jaře a na podzin učíme na trávě kurzy landkitingu. Můžete učit na buggy nebo mountainboardu. Landkite kurzy jsou skvělá příprava na vodu nebo sníh (snowkiting, kiteboarding).

 

 

 

Kitovat tě naučíme rychle, bezpečně a za nejlepší ceny!

Kite kurzy základní pro úplné začátečníky i pokračivací por ty už mírně pokročilé!  

Hledáš individuální přístup a kurz sestavený "na míru" - i to umíme.

 Celoročně pořádáme kite tripy na osvědčené lokality na vodě i na sněhu. Můžeš se přidat k naší kitové komunitě a postupně se učit od těch zkušenějších a užívat si přátelskou atmosféru, která při našich akcích panuje.

 

Proč zvolit právě naší školu?

  • tradice a zkušenost – jsme nejstarší kite škola v ČR! Kurzy pořádáme již od roku 2002 a jsme tak kitovou školou s nejdelší tradicí u nás.
  • zázemí kamenného obchodu v centru Prahy – nejsme anonymní, vždy máte možnost nás navštívit a my vás rádi uvidíme
  • individuální přístup - nevyužíváme žádné hromadné slevové servery, náš vysoký standard výuky to ani neumožňuje
  • na kurzy garantujeme minimální počet kite hodin strávených praktickou výukou na vodě / sněhu / trávě. Pokud se nepodaří tyto limity naplnit, máš nárok na dokončení kurzu v náhradním termínu.
  • využití kitů neomezujeme časem, jak je to běžné v jiných školách, ale pouze tím, co vydržíš. K dispozici tak máš mnohem více času k zdokonalení vašich nově nabytých zkušeností
  • možná nejdůležitější je pro začínající kitery možnost dalšího růstu a zapojení do party stejně posedlých. U nás je běžné, že začínající kiter pokračuje ve zdokonalovacím kurzu, kde využívá možností naší půjčovny kitového vybavení, jezdí s námi na kite tripy (opět s možností zapůjčení vybavení) a postupně se stane součástí širší kitové komunity. Pro mnohé se pak, stejně jako pro nás, stane kiting novým životním stylem i životní posedlostí.  

Chceš vidět, jak naše kurzy probíhají? Podívej se na fotogalerii, kde máme zmapovanou téměř celou naší historii..

 

View the embedded image gallery online at:
http://kitekurzypegas.cz/kite-kurzy#sigFreeId9e131e06cd