BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

Snowkiting Miličín - Česká Sibiř

Místo oblíbené především pražskými kitery (cca 70 km od Prahy).

Spot díky své nadmořské výšce necelých 700 m n.m. nabízí poměrně stabilně výborné podmínky pro snowkiting. V této lokalitě také pořádáme především jednodenní snowkitové kurzy pro zájemce z Prahy a okolí.

Spot najdete hned vedle mezinárodní silnice E55, cca 1 km za obcí Miličín směrem na Tábor. Kromě nejvíce využívané plochy u silnice můžete s kitem přejet i na další navazující místa v okolí.

Souřadnice GPS: 49°33'27.529"N, 14°39'50.218"E

Směr větru: vhodné na všechny směry větru.

pro Prahu a