BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Snowkiting Miličín - Česká Sibiř

Místo oblíbené především pražskými kitery (cca 70 km od Prahy).

Spot díky své nadmořské výšce necelých 700 m n.m. nabízí poměrně stabilně výborné podmínky pro snowkiting. V této lokalitě také pořádáme především jednodenní snowkitové kurzy pro zájemce z Prahy a okolí.

Spot najdete hned vedle mezinárodní silnice E55, cca 1 km za obcí Miličín směrem na Tábor. Kromě nejvíce využívané plochy u silnice můžete s kitem přejet i na další navazující místa v okolí.

Souřadnice GPS: 49°33'27.529"N, 14°39'50.218"E

Směr větru: vhodné na všechny směry větru.

pro Prahu a