BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

Snowkiting Krušné hory - Moldava

Díky rozsáhlému a členitému terénu jeden z nejlepších a také nejoblíbenějších snowkiting spotů u nás.

Jeden z největších otevřených snowkiting prostorů u nás. Komplikovanější přístup - většinou je nutné dojít na spot pěšky, jen pokud je sněhu opravdu málo, je možné dojet až na místo autem.

Souřadnice: 50°42'25.474"N, 13°38'51.079"E

Směr větru: Ideální na převládajízí západní proudění. Nejméně vhodný je severní vítr.

POZOR!!! Pro snowkiting využíváme soukromé, zemědělsky využívané pozemky. Majitel nám to toleruje, ale s tou podmínkou, ža jakmile sníh roztaje, nikdo s kitem na louky nesmí! Takže zapoměňte na buggy a mtb, a pokud víte o někom, kdo tu jezdí, tak mu to vysvětlete. Jinak hrozí, že budememe mít smůlu všichni i v zimě, a to by byla fakt škoda!