BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Kiteboarding Kanáry - ostrov Fuerteventura

Lednový trip Kanáry - ostrov Fuerteventura na spoty jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Poletíme z Německa (pravděpodobně z Mnichova) vzhledem k nejlepší ceně. S sebou bereme kompletní kitovou výbavu (prkna a draky, neopreny a trapézy na vyžádání). Doprava z letiště i po celý pobyt bude zajištěna pronajatými auty. Ubytování je plánováno v jednom z hotelů se stravou all inclusive, ideálně na jihu ostrova. Podle větrných podmínek se budeme přemisťovat po ostrově a objevovat místní spoty.

Předpokládaná cena se pohybuje mezi 18.000,- až 20.000,- pro kitery a pro "doprovod" o 2.000,- méně. Cena je také závislá na počtu přihlášených a aktuální ceně v době objednání.

Cena zahrnuje:

- transfer do Německa

- pronájem aut na Fuerteventuře

- ubytování na 7 nocí v hotelu se stravou all inclusive

- půjčovné kite vybavení 

- přeprava prken 

- statného průvodce, zachránce, hledače spotů.....

Pro více informací volejte Honzu - tel. 608 22 44 75 - který akci zajišťuje.