BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

Kiteboarding Kanáry - ostrov Fuerteventura

Lednový trip Kanáry - ostrov Fuerteventura na spoty jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Poletíme z Německa (pravděpodobně z Mnichova) vzhledem k nejlepší ceně. S sebou bereme kompletní kitovou výbavu (prkna a draky, neopreny a trapézy na vyžádání). Doprava z letiště i po celý pobyt bude zajištěna pronajatými auty. Ubytování je plánováno v jednom z hotelů se stravou all inclusive, ideálně na jihu ostrova. Podle větrných podmínek se budeme přemisťovat po ostrově a objevovat místní spoty.

Předpokládaná cena se pohybuje mezi 18.000,- až 20.000,- pro kitery a pro "doprovod" o 2.000,- méně. Cena je také závislá na počtu přihlášených a aktuální ceně v době objednání.

Cena zahrnuje:

- transfer do Německa

- pronájem aut na Fuerteventuře

- ubytování na 7 nocí v hotelu se stravou all inclusive

- půjčovné kite vybavení 

- přeprava prken 

- statného průvodce, zachránce, hledače spotů.....

Pro více informací volejte Honzu - tel. 608 22 44 75 - který akci zajišťuje.