ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

TŘETÍ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 dlazdice tripyjunior2020 dlazdice mala2   dlazdice kurzy

 tripy velká dlaždice 

   

3dennikitebording dlazdice pokr kitebord    darkydlazdice1

 

// Kurz // Trip

8. - 10. září

MÍSTO KONÁNÍ KURZU, UBYTOVÁNÍ

Německý ostrov Rujána je vyhlášený velmi stabilními větry s možností výuky v mělké vodě. Tyto podmínky zásadně usnadňují výuku a zkracují čas potřebný na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku – jedná se o malý kemp zaměřený na kiting a windsurfing. Kemp je čistý, se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu – místní vynikající rybí speciality! Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

Termíny kurzů najdeš ZDE

 Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 603 15 25 23 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžeš uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máš zajištěné místo ve vybraném termínu.

 Přihláška na kurz: