LANDKITING KURZ

Suchá příprava na vodu - je naprosto nezbytná pro případ, že budeme muset dělat kiteboarding kurzy v našich vodách. Ale je současně skvělá i pro případ, že bude možné dělat osvědčené kurzy na Rujáně - ušetříte čas a můžete jít rovnou na vodu!

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 

 

 

dlazdiceLAND2020  dlazdice kurzy    dlazdice1

 

 

// Kurz // Trip

8. - 10. září

MÍSTO KONÁNÍ KURZU, UBYTOVÁNÍ

Německý ostrov Rujána je vyhlášený velmi stabilními větry s možností výuky v mělké vodě. Tyto podmínky zásadně usnadňují výuku a zkracují čas potřebný na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku – jedná se o malý kemp zaměřený na kiting a windsurfing. Kemp je čistý, se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu – místní vynikající rybí speciality! Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

Termíny kurzů najdeš ZDE

 Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 603 15 25 23 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžeš uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máš zajištěné místo ve vybraném termínu.

 Přihláška na kurz: