SNOWKITING KURZY A TRIPY

Pro využití kitů na sněhu máme u nás mnoho velmi dobrých lokalit. A protože tato varianta kitingu je pro učení bezesporu nejjednoduší a nejrychlejší, je snowkiting u nás velice oblíbený. Máme již po mnoho zim ověřené, že většina našich klientů zvládne základy během jediného dne. Výborná průprava pro ty, kteří chtějí začít na vodě.

Přihlásit se

 

 

 

dlazdice1SNK  dlazdice kurzy snk    dlazdice poukazy

 

dlazdice kurz 

// Kurz // Trip

25. - 27. srpen

 MÍSTO KONÁNÍ KURZU, UBYTOVÁNÍ

Německý ostrov Rujána je vyhlášený velmi stabilními větry s možností výuky v mělké vodě. Tyto podmínky zásadně usnadňují výuku a zkracují čas potřebný na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku – jedná se o malý kemp zaměřený na kiting a windsurfing. Kemp je čistý, se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu – místní vynikající rybí speciality! Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

Termíny kurzů najdeš ZDE

 Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 603 15 25 23 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžeš uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máš zajištěné místo ve vybraném termínu.

 Přihláška na kurz: