BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

// Kurz // Trip

5. - 9. červenec

MÍSTO KONÁNÍ KURZU, UBYTOVÁNÍ

Německý ostrov Rujána je vyhlášený velmi stabilními větry s možností výuky v mělké vodě. Tyto podmínky zásadně usnadňují výuku a zkracují čas potřebný na zvládnutí základních technik kiteboardingu.

Ubytování v kempu ve Wieku – jedná se o malý kemp zaměřený na kiting a windsurfing. Kemp je čistý, se základním vybavením (teplá sprcha, toalety, místo na mytí nádobí). Platí se 8,75 Eur za osobu + počítat cca 2 Eur za sprchu, stan atd.

Stravování je možné buďto přímo v kempu nebo v nedalekém přístavu – místní vynikající rybí speciality! Doporučujeme ale vybavit se potravinami z domova, což umožní maximální využití času pro výcvik. Nabízíme možnost ohřátí potravin a uvaření vody na čaj, kafe a podobné nápoje.

Termíny kurzů najdeš ZDE

 Přihlásit do kurzu se můžeš osobně v naší prodejně Pegas, Švábky 2, Praha 8, telefonicky na čísle 603 15 25 23 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na základě přihlášky ti rezervujeme vybraný termín. Tato rezervace platí po dobu jednoho týdne. Během této doby můžeš uhradit zálohu 3.000,- Kč (případně celou částku kurzovného) buďto hotově na naší prodejně, složenkou na naší adresu nebo převodem na náš účet. Uhrazením této zálohy máš zajištěné místo ve vybraném termínu.

 Přihláška na kurz: