GDPR

Zpracování osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas společnosti PEGAS 2000 s.r.o., se sídlem Švábky 52/2, 180 00, Praha, IČ: 25617257, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 55178, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

 

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovávat za účelem zasílání newsletterů a přímému kontaktování s obchodními nabídkami. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., PEGAS 2000 s.r.o., Švábky 2, 180 00, Praha 8.

6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

- vzít souhlas kdykoliv zpět,

- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

- v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

newsletter

Please, enter your e-mail address Mail address is not not valid