Snowkiting kurz / trip Martinské Hole - Slovensko 16. - 20.3. 2022

Pojeď si s námi vyzkoušet nebo zdokonalit snowkiting na skvělý spot Martinské Hole. Díky nadmořské výšce kolem 1450m je sněhová pokrývka téměř zaručená!

Martinské Hole je výborný slovenský snowkiting spot, který můžeme našim východním kolegům jen závidět – větrná planina o délce kolem 1 km ve výšce 1.450 m je ideálním místem pro snowkiting. Stejně jako minulou zimu, i na tu nadcházející jsme pro vás připravili výlet na tuto skvělou lokalitu. Ubytování je zajištěno v místním lyžařském středisku, takže kromě kitování jsou k dispozici vleky a sjezdovky, hřebenové terény na skialpy nebo běžky s úžasnými výhledy a v údolí také termální koupele.

Termín

16. - 20. března.2022

Organizace

Odjezd z Prahy ve středu 16. večer, příjezd v do 24 hod na chalupu. Hodiny nutno dodržet, protože cesta nahoru je střídavě jednosměrná, od 6 do 12 hod se jezdí nahoru, od 12 do 18 hod. dolů, pak zas nahoru a po půlnoci jen dolů. Pro výjezd nahoru jsou nutné řetězy nebo 4kolka, jinak vás nepustí! Odjezd zpět bude v neděli v odpoledních hodinách.

Ubytování

Chalupa v místním lyžařském středisku u nástupních stanic lanovek v nadmořské výšce cca 1250m. Od spotu je vzdálena cca 2 km (na hřeben se dá vyjet vlekem, pak cca 1 km pěšky).

Program

Snowkiting, snowkiting a snowkiting, večer rozbor dne, termály, halušky, snowkiting, místní sjezdovky, hřebenové výlety, snowkiting...

Pro zájemce o zimní táboření bude možnost přespání přímo na spotu (ve stanu, případně v iglů, pokud se podaří postavit).

Ceny

termín trip trip s půjčovnou kurz doprava
16.-20.3. 6500 7900 9900 1000

 

V ceně je obsaženo:

Snowkite trip - ubytování, jídlo, organizace a dohled na spotu.

Snowkite trip včetně půjčovny - ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz - výuka, ubytování, jídlo, zapůjčení kompletního kitového vybavení, organizace a dohled na spotu.

Snowkiting kurz je určený pro úplné začátečníky, náplní odpovídá našemu intenzivnímu 2dennímu snowkiting kurzu, v druhé části předpokládáme už pouze rozsah snowkite tripu včetně půjčovny.

Vybavení

Předpokládá se vlastní kompletní lyžařské / snowboardové vybavení (v případě nepříznivého počasí múžete využít místní skyareál). Doporučené je vybavení skialpové (snažší doprava na spot, možnost vyrazit na výlety a místní feeridy), sněžnice, čelovky.

Doprava

Nabízíme také ovoz na místo z Prahy a zpět, cena za dopravu je 1000,- Kč. Pokud pojedete individuálně, na poslední část výjezdu do skiareálu jsou nutné řetězy (pokud nemáte 4-kolku) - dole kontrolují, bez řetězů vás nepustěj!  Na této cestě funguje kyvadlový provoz, nahoru se jezdí od 06.00 do 12.00 a od 19.00 do 24.00, podle toho si naplánujte odjezd z Prahy (případně odjinud).

Pro vaší představu o spotu přidáváme fotky z minulých akcí: