LANDKITING KURZ

Suchá příprava na vodu - je naprosto nezbytná pro případ, že budeme muset dělat kiteboarding kurzy v našich vodách. Ale je současně skvělá i pro případ, že bude možné dělat osvědčené kurzy na Rujáně - ušetříte čas a můžete jít rovnou na vodu!

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 

 

 

dlazdiceLAND2020  dlazdice kurzy    dlazdice1

 

 

Beauduc Francie na konci září

V termínu 26.9.-3.10. budeme na pláži Beauduc ve Francii s kompletním vybavením.

Přijeďte/přileťte se za námi podívat (Ryanair Praha - Marseille lítá za hubičku pondělí, středa a pátek, vaši bagáž vezmeme do auta...). 

Pláž Beauduc je v deltě řeky Rhona a táhne se na kilometry, voda je mělká až 200 metrů od břehu. Více ke spotu najdete na našich stránkách.

Detaily, možné termíny, dopravu a další řešte s Honzou 608 22 44 75 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

kiteboarding 1 2