ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 

 

 

kurzy  dlazdice kurzy    dlazdice1

 

 

Landkiting testování / kite-kurzy

Protože to vypadá, že mnoho z nás bude teď mít volno i ve všední dny, rozhodli jsme se nabídnout vám možnost vyzkoušení kitů i ve všední dny.

Jednak jako částečnou náhradu za zrušené Pegas Kite Games (tedy zdarma možnost vyzkoušení kitů), plnohodnotné landkiting kurzy nebo i testování kitů (Pegas, Norht).

Termíny budeme vyhlašovat podle aktuální předpovědi, vždy na odpoledne.

 

Pokud máte zájem, ozvěte se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte tel. 603 152 523 - Petr.

 

Jakmile budou příznivé podmínky, ozvu se vám a domluvíme další.