ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 

 

 

kurzy  dlazdice kurzy    dlazdice1

 

 

Letošní podzimní Pegas Kite Games RUŠÍME!!!

Letošní podzimní Pegas Kite Games rušíme!


Bohužel okolnosti nás nutí zrušit naší akci plánovanou na tuto sobotu 17.10. Je to poprvé za celou historii těchto akcí.
Ale nezoufejte! Protože to vypadá, že mnoho z nás bude teď mít volno i ve všední dny, zkusili bychom jako náhradní řešení pořádání "komorních" akcí v počtu kusů takovém, abychom dostáli pravidlům jiné hry. Naše minimalistické Kite Games budeme plánovat podle předpovědi počasí, nejspíš na odpoledne. Pokud máte o něco takového zájem, ozvěte se na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte tel. 603 152 523 - Petr. Jakmile budou příznivé podmínky, ozvu se vám a domluvíme další. Můžete využít buďto možnosti, které standardně nabízíme v rámci Kite Games (i když částečně "ořezané"), ale samozřejmě můžete absolvovat i plnohodnotný landkitový kurz.