ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

TŘETÍ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 dlazdice tripyjunior2020 dlazdice mala2   dlazdice kurzy

 tripy velká dlaždice 

   

3dennikitebording dlazdice pokr kitebord    darkydlazdice1

 

PEGAS TEAM nejel VAKE 2020

Vzhledem k zrušení závodu roce 2020 jsme přes veškeré přípravy nemohli vyrazit otestovat naše nové kity REVO na expediční závod VAKE. Tak snad za rok...

 

V rámci snowkitingu jde o jeden z nejtěžších závodů vůbec. Jeho pravidla jsou přitom celkem jednoduchá - dvojice se musí nejrychleji přepravit z bodu A do bodu B a cestou projet několik kontrolních bodů, jinak se mohou pohybovat volně.

 

Vše je ale mnohem obtížnější, než se na první pohled zdá. Navíc vzhledem k tomu, že jde o několikadenní závod, jsou účastníci nuceni nést s sebou veškeré vybavení nutné pro přežití ve volné přírodě. Jednou z podmínek je totiž to, že týmy musejí být soběstačné a ve volné přírodě přežít.

 

Trasa je dlouhá zhruba 200 kilometrů, ale vzhledem ke směru větru a terénním podmínkám může být reálně až dvojnásobná.

 

Právě kvůli náročnosti VAKE jsou na jeho účastníky kladeny velké požadavky co do zkušeností s pobytem v divoké přírodě a chladu. Musejí mít odpovídající vybavení a být schopni postavit stan i v extrémních podmínkách, dále je nutná výborná orientace v mapách a používání kompasu i GPS navigace. Samozřejmostí je také předchozí bohatá zkušenost se snowkitingem.

 

PLNTY VAKE Berlevåg Foto Ingerid Jordal 2014 1200x800

Zdroj obrázku: https://twitter.com/vakefinnmark