BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

První letošní kiteboarding kurz na Rujáně proběhl za skvělých podmínek!

Náš první letošní kite kurz na Rujáně jsme si užili naplno - 3 dny intenzivního kiteboardingu za ideálních podmínek!

Navzdory nevalné předpovědi byly na Rujáně podmínky pro kiteboarding kurz ideální - voda teplá, vítr většinou 6 - 8 m, občas slunce občas mraky, příjemné klima na vodě i na suchu. Večer tradiční grilovačka a při pivu a vínu rozbor dne i problémů vesmíru. Takže žádné stresy, jen čirá radost!

První dva dny jsme jezdili přímo ve Wieku, v pondělí se vítr otočil a tak jsme se přesunuli na jeden z nejhezčích kite spotů na Rujáně - na Rosengarden. A i tady to byla paráda - tak jen víc takových kitovacích dní!

 

A pokud se k nám chceš přidat, tak termíny kite kurzů a přihlášky najdeš zde.

 

Bohužel nebylo moc času na focení, tak jen stručně: