ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

TŘETÍ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 dlazdice tripyjunior2020 dlazdice mala2   dlazdice kurzy

 tripy velká dlaždice 

   

3dennikitebording dlazdice pokr kitebord    darkydlazdice1

 

Brazílie 2020 - verze EXPLORING

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

Po aklimatizaci v Cumbucu (4 dny) a po rozloučení s účastníky EASY verze vyrazíme na kitech podél pobřeží (5 dní downwind). Kde se nám bude líbit, tam zastavíme na oběd nebo na noc a pak budeme pokračovat. Kam dojedem, tam dojedem. Po celou dobu nás bude provázet auto s věcmi. Měli bychom celkem zvládnout cca 250 - 300 km. Pak autem zpátky.

 

tripbrasexp

Informace o tripu

Termín:

podzim 2020  (středa až neděle, 7 pracovních dnů)

 

Ubytování:

 Do neděle v Cumbucu u Daniela (poussada s vlastní koupelnou) a pak kde se nám bude líbit

 

Strava:

Do neděle viz verze EASY, pak jak to vyjde

 

Určeno pro:

Zkušené kitery punkové povahy, náročné co se týče kitingu a nenáročné na vše ostatní

 

Cena: 36 500 Kč

 

V ceně je:

To samé jako u verze EASY pro první 4 dny.

Další část - downwind - zde je v ceně přeprava věcí po břehu, organizace a dohled a cesta zpět do Cumbuca autem.

 

Není v ceně:

Zase první 4 dny jako u verze EASY.

Downwind část - není v ceně žádné jídlo, pití a ubytování (budete potřebovat cca 100 reálů na den).

 

Bezpečnost:

Fortaleza je statisticky 5. nejnebezpečnější město na světě. Proto se tam nebudeme zdržovat a z letiště pojedeme rovnou z města pryč. Mimo Fortalezu je Brazílie velmi přátelská a dle našich zkušeností bezpečná. Nikdy jsme neměli pocit ohrožení. I když jsme byli obezřetní a zbytečně jsme nenechávali cajky válet na břehu. 

 

Přihláška

Abychom mohli garantovat cenu, přihlašte se prosím do 26.5.2019 na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
 
 
 
 
 
 
 

Galerie