ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

TŘETÍ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 dlazdice tripyjunior2020 dlazdice mala2   dlazdice kurzy

 tripy velká dlaždice 

   

3dennikitebording dlazdice pokr kitebord    darkydlazdice1

 

Brazílie 2020 verze EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

 

 

 

 

Informace o tripu

Termín:

podzim 2020 (středa až sváteční pondělí, jen 8 pracovních dnů).

 

Ubytování:

Bydlet budeme vždy prakticky na spotu v místních poussadách - jednoduše zařízené bydlení zpravidla s vlastní koupelnou a bohatou snídaní, wifi zdarma.

 

Strava:

Snídaně v poussadě, studený oběd - šunka, sýry, pečivo a hromady božského ovoce nebo ryba v restauraci na pláži, večeře v restauracích nebo si sami ugrilujeme čerstvé ryby nebo street food - dle nálady.

 

Určeno pro:

Minimálně mírně pokročilé až pokročilé kitery (umím stoupat, umím se otočit, aniž bych si sedl do vody, chci si vyzkoušet vlny nebo už mám s nimi zkušenosti), vhodné i pro teenagery

 

Cena: 38 500 Kč 

 

V ceně je:

  • Letenka Praha - Fortaleza a zpět
  • Přeprava vlastního kite vybavení nebo
  • Půjčení kite vybavení
  • 11 nocí v poussadách se snídaní
  • Veškerá doprava na místě půjčenými auty
  • Organizace a dohled na spotu

Není v ceně:

  • Pití (balená voda je levná, pivo 2,5 reálu, litr smoothie 6 reálů apod. - reál je cca 6 CZK)
  • Obědy (složíme se na studený oběd a hromadně koupíme, nebo zajdeme do restaurace)
  • Večeře - od 8 reálů street food na ulici mimo Cumbuco až po 40 reálů za půlkilový steaky v lepší restauraci, 8 kg čerstvých ryb na grilovačku cca 500 korun.

Bezpečnost:

Fortaleza je statisticky 5. nejnebezpečnější město na světě. Proto se tam nebudeme zdržovat a z letiště pojedeme rovnou z města pryč. Mimo Fortalezu je Brazílie velmi přátelská a dle našich zkušeností bezpečná. Nikdy jsme neměli pocit ohrožení. I když jsme byli obezřetní a zbytečně jsme nenechávali cajky válet na břehu.

 

Přihláška

Pro informace se obracejte nejlépe rovnou na šéf instruktora Honzu Šebestu na tel. 608 224 475 (mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Galerie