KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Brazílie 2019 verze EASY, přihlášky do 26.5.

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat.

11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

 

 

Termín:

16. - 28.10. (středa až sváteční pondělí, jen 8 pracovních dnů).

Ubytování:

Bydlet budeme vždy prakticky na spotu v místních poussadách - jednoduše zařízené bydlení zpravidla s vlastní koupelnou a bohatou snídaní, wifi zdarma.

Strava:

Snídaně v poussadě, studený oběd - šunka, sýry, pečivo a hromady božského ovoce nebo ryba v restauraci na pláži, večeře v restauracích nebo si sami ugrilujeme čerstvé ryby nebo street food - dle nálady.

Určeno pro:

Minimálně mírně pokročilé až pokročilé kitery (umím stoupat, umím se otočit, aniž bych si sedl do vody, chci si vyzkoušet vlny nebo už mám s nimi zkušenosti), vhodné i pro teenagery

Cena:

38.500,- Kč

V ceně je:

  • Letenka Praha - Fortaleza a zpět
  • Přeprava vlastního kite vybavení nebo
  • Půjčení kite vybavení
  • 11 nocí v poussadách se snídaní
  • Veškerá doprava na místě půjčenými auty
  • Organizace a dohled na spotu

Není v ceně:

  • Pití (balená voda je levná, pivo 2,5 reálu, litr smoothie 6 reálů apod. - reál je cca 6 CZK)
  • Obědy (složíme se na studený oběd a hromadně koupíme, nebo zajdeme do restaurace)
  • Večeře - od 8 reálů street food na ulici mimo Cumbuco až po 40 reálů za půlkilový steaky v lepší restauraci, 8 kg čerstvých ryb na grilovačku cca 500 korun.

Bezpečnost:

Fortaleza je statisticky 5. nejnebezpečnější město na světě. Proto se tam nebudeme zdržovat a z letiště pojedeme rovnou z města pryč. Mimo Fortalezu je Brazílie velmi přátelská a dle našich zkušeností bezpečná. Nikdy jsme neměli pocit ohrožení. I když jsme byli obezřetní a zbytečně jsme nenechávali cajky válet na břehu.

Přihlášky:

Pro informace se obracejte nejlépe rovnou na šéf instruktora Honzu Šebestu na tel. 608 224 475 (mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).