BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Jarní Pegas Kite Games 2019 - další velmi vydařená akce!

Počasí vyšlo skvěle, plochu kite spotu Smeťák jsme využili maximálně a vzduch byl plný kitů!

Dopoledne to s větrem moc nepřeháněli, ale měli jsme tak alespoň prostor na opečení buřtů a grilovačku. Odpoledne se nám pěkně rozfoukalo a nebe nad Smeťákem se zatáhlo kitama. Létalo všechno od nejmenších Relaxů G3 přes Chimery od 5 do 13 m včetně nových modelů G9, naše horká novinka Revo ve vel. 8 a 12 m a samozřejmě Pivot 18. Povzbudit nás přišla i děvčata od Red Bullu s bohatými zásobami plechovek.

 

Nálada skvělá, počasí výborné, každý kdo přišel si přišel na své!

 

Děkujeme členům kite spolku Směťák za výbornou přípravu plochy, Red Bull teamu za podporu a všem příchozím za účast.

 

A tady se ještě můžeš podívat na výběr fotek z minulých akcí: