4. - 8. 3. 2020

SNOWKITING TRIP MARTINSKÉ HOLE - SLOVENSKO,

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy. Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek.

Přihlásit se

20. - 29. 3. 2020

SNOWKITING TRIP HARDANGERVIDDA - NORSKO

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči!

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

 dlazdice tripy snkmartinkyharda 

 harda123 

dlazdice kurzy snk  dlazdice kurz  dlazdice poukazy 

 

 

Martinky 2019 - snowkiting spot, který opět nezklamal!

Letošní Martinské hole byly ve znamení opravdu silného větru, chvílemi v nárazech někde kolem 18 - 20 m/s. Ale i přesto opět skvělý snowkitng trip.

Sněhu i větru jsme měli spousta, toho větru občas až moc. Druhý den nám vyšel perfektně - bylo i slunce, kvalita sněhu se zlepšila, vítr trochu ubral, jezdili jsme kity cca 5 - 10 m2.

Náročné podmínky jsme využili na testování naší letošní novinky - Chimery G9 ve velikosti 5 m2. Kite se choval skvěle, absolutně stabilní i v poryvech, poslušný a překvapivě výkonný na svou plochu. Ve spojení s osvědčenou přistávací / odstřelovou šňůrou ideální zbraň do náročných podmínek.

Další den už to bohužel nešlo - plocha, kterou jsme důkladně rozryli, totálně zmrzla, do toho mlha a vítr přes 20 m - nic moc. A v neděli se přidala mlha a sněžení - viz fotka. Naštěstí jsme včas ujeli před tím, co se přehnalo z neděle na pondělí a způsobilo kalamitu hlavně na Moravě.

A ještě fotky ze snowkiting tripu: