BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Martinky 2019 - snowkiting spot, který opět nezklamal!

Letošní Martinské hole byly ve znamení opravdu silného větru, chvílemi v nárazech někde kolem 18 - 20 m/s. Ale i přesto opět skvělý snowkitng trip.

Sněhu i větru jsme měli spousta, toho větru občas až moc. Druhý den nám vyšel perfektně - bylo i slunce, kvalita sněhu se zlepšila, vítr trochu ubral, jezdili jsme kity cca 5 - 10 m2.

Náročné podmínky jsme využili na testování naší letošní novinky - Chimery G9 ve velikosti 5 m2. Kite se choval skvěle, absolutně stabilní i v poryvech, poslušný a překvapivě výkonný na svou plochu. Ve spojení s osvědčenou přistávací / odstřelovou šňůrou ideální zbraň do náročných podmínek.

Další den už to bohužel nešlo - plocha, kterou jsme důkladně rozryli, totálně zmrzla, do toho mlha a vítr přes 20 m - nic moc. A v neděli se přidala mlha a sněžení - viz fotka. Naštěstí jsme včas ujeli před tím, co se přehnalo z neděle na pondělí a způsobilo kalamitu hlavně na Moravě.

A ještě fotky ze snowkiting tripu: