BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Snowkiting trip Hardangervidda 2019 je za námi - tak aspoň pár fotek pro připomenutí...

Také letos jsme se na závěr snowkitivé sezóny vydali na vysněnou Hardu. Tentokrát jsme využili týden na přelomu března a dubna, podmínky nám vyšly skvěle a kity jsme si užili maximálně!

První den na Hardě - přijeli jsme po poledni a rovnou to protáhli nahoru na Hardu - pojezdili jsme tak 2  hoďky, vítr kolem 8 m, sníh byl zmrzlý, i slunce občas bylo.

Den druhý - nahoře byla vánice a mlha, silnice zavřená, tak jsme vyrazili na zamrzlé jezero. Tam naopak svítilo slunce, sníh zmrzlý, ale nějaký ten prašan jsme si našli. A kromě testování nových Chimer G9 došlo i na premiéru naší horké Novinky - Revo ve velikosti 12m2...

Harda den třetí - dopoledne totální bezvětří, tak jsme začali s budováním kempu včetně již tradičního iglů přímo na spotu - na noc se bude hodit!

Ale pak to přišlo - super vítr, nafoukané hromady prašanu, sluníčko, prostě přesně to, proč jsme sem jeli! Ideální taky na testování našich nových kitů - jak nové Chimery G9, tak i Revo se chovali skvěle. 

Další den jsme se vydali na výpravu, střídal se prašan s ledem, vítr velmi slušný, docela náročné, takže jsme raději asi po 15 km otčili zpět k základnímu táboru. Další super den!

A ještě pár fotek nakonec včetně pátečního startu největšícho snowkiting závodu na světě - Red Bull Ragnarok.