4. - 8. 3. 2020

SNOWKITING TRIP MARTINSKÉ HOLE - SLOVENSKO,

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy. Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek.

Přihlásit se

20. - 29. 3. 2020

SNOWKITING TRIP HARDANGERVIDDA - NORSKO

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči!

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

 dlazdice tripy snkmartinkyharda 

 harda123 

dlazdice kurzy snk  dlazdice kurz  dlazdice poukazy 

 

 

Snowkiting trip Hardangervidda 2019 je za námi - tak aspoň pár fotek pro připomenutí...

Také letos jsme se na závěr snowkitivé sezóny vydali na vysněnou Hardu. Tentokrát jsme využili týden na přelomu března a dubna, podmínky nám vyšly skvěle a kity jsme si užili maximálně!

První den na Hardě - přijeli jsme po poledni a rovnou to protáhli nahoru na Hardu - pojezdili jsme tak 2  hoďky, vítr kolem 8 m, sníh byl zmrzlý, i slunce občas bylo.

Den druhý - nahoře byla vánice a mlha, silnice zavřená, tak jsme vyrazili na zamrzlé jezero. Tam naopak svítilo slunce, sníh zmrzlý, ale nějaký ten prašan jsme si našli. A kromě testování nových Chimer G9 došlo i na premiéru naší horké Novinky - Revo ve velikosti 12m2...

Harda den třetí - dopoledne totální bezvětří, tak jsme začali s budováním kempu včetně již tradičního iglů přímo na spotu - na noc se bude hodit!

Ale pak to přišlo - super vítr, nafoukané hromady prašanu, sluníčko, prostě přesně to, proč jsme sem jeli! Ideální taky na testování našich nových kitů - jak nové Chimery G9, tak i Revo se chovali skvěle. 

Další den jsme se vydali na výpravu, střídal se prašan s ledem, vítr velmi slušný, docela náročné, takže jsme raději asi po 15 km otčili zpět k základnímu táboru. Další super den!

A ještě pár fotek nakonec včetně pátečního startu největšícho snowkiting závodu na světě - Red Bull Ragnarok.