KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Snowkiting trip Hardangervidda 2019 je za námi - tak aspoň pár fotek pro připomenutí...

Také letos jsme se na závěr snowkitivé sezóny vydali na vysněnou Hardu. Tentokrát jsme využili týden na přelomu března a dubna, podmínky nám vyšly skvěle a kity jsme si užili maximálně!

První den na Hardě - přijeli jsme po poledni a rovnou to protáhli nahoru na Hardu - pojezdili jsme tak 2  hoďky, vítr kolem 8 m, sníh byl zmrzlý, i slunce občas bylo.

Den druhý - nahoře byla vánice a mlha, silnice zavřená, tak jsme vyrazili na zamrzlé jezero. Tam naopak svítilo slunce, sníh zmrzlý, ale nějaký ten prašan jsme si našli. A kromě testování nových Chimer G9 došlo i na premiéru naší horké Novinky - Revo ve velikosti 12m2...

Harda den třetí - dopoledne totální bezvětří, tak jsme začali s budováním kempu včetně již tradičního iglů přímo na spotu - na noc se bude hodit!

Ale pak to přišlo - super vítr, nafoukané hromady prašanu, sluníčko, prostě přesně to, proč jsme sem jeli! Ideální taky na testování našich nových kitů - jak nové Chimery G9, tak i Revo se chovali skvěle. 

Další den jsme se vydali na výpravu, střídal se prašan s ledem, vítr velmi slušný, docela náročné, takže jsme raději asi po 15 km otčili zpět k základnímu táboru. Další super den!

A ještě pár fotek nakonec včetně pátečního startu největšícho snowkiting závodu na světě - Red Bull Ragnarok.