BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

DRUHÝ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

  

  

     

 

 

Kniha - nejlepší dárek!

Máme opět skladem knihu Tricktionary - lexikon všech kitových kouzelníků!

Tato Tricktionary je velkou inspirací pro kitery všech úrovní - 424 stran popisů a návodů od základů kiteboardingu až po spouty triků a skoků. Vše doplněno fotosekvencemi - podrobně rozfázovanými fotkami. Texty v angličtině.

Kniha podrobně popisuje jak na základy kiteboardingu, ale hlavně mnoho oblíbených triků od Oldschoolových až po Newshool. Vše je doplněno podrobným návodem a popisem, jak se triky nejrychleji naučit a jak je správně provádět. Průběh jednotlivých triků je názorně zobrazen na podrobně rozfázovaných fotografiích.

Naším dalším typem na dárek je úžasná kniha Nebeské pohledy od Jirky Jirouška. Kniha obsahuje na 100 leteckých fotek (z toho 5 panoramat) nafocených z motorového paraglideru. Uvidíte naší zemi tak, jak jí vůbec neznáte!

I další skvělé dáreky pořídíte v našem novém e-shopu www.pegas2000.cz!