ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

PEGAS JUNIOR KITE KEMP
NA RUJÁNĚ

TŘETÍ ROČNÍK

Proto letošní prázdniny plánujeme uspořádat další ročník kempu. Děti bodou rozdělené do menších skupin (ideálně po 4 kusech), hlavním zaměřením bude samozřejmě výuka kitingu pod vedením našich osvědčených instruktorů. Mimo tento program bude připraveno mnoho velmi zajímavých doplňkových činností, které bude zajišťovat zkušená profesiolnální dětská táborová vedoucí.

Přihlásit se

KITE TRIPY

Tyto kiteboarding tripy jsou určené především pro mírně pokročilé kitery. Předpokládáme, že jsi na vodě samostatný, můžeme ti kita odstartovat a předat na vodě v bezpečné vzdálenosti od břehu. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

 dlazdice tripyjunior2020 dlazdice mala2   dlazdice kurzy

 tripy velká dlaždice 

   

3dennikitebording dlazdice pokr kitebord    darkydlazdice1

 

Kniha - nejlepší dárek!

Máme opět skladem knihu Tricktionary - lexikon všech kitových kouzelníků!

Tato Tricktionary je velkou inspirací pro kitery všech úrovní - 424 stran popisů a návodů od základů kiteboardingu až po spouty triků a skoků. Vše doplněno fotosekvencemi - podrobně rozfázovanými fotkami. Texty v angličtině.

Kniha podrobně popisuje jak na základy kiteboardingu, ale hlavně mnoho oblíbených triků od Oldschoolových až po Newshool. Vše je doplněno podrobným návodem a popisem, jak se triky nejrychleji naučit a jak je správně provádět. Průběh jednotlivých triků je názorně zobrazen na podrobně rozfázovaných fotografiích.

Naším dalším typem na dárek je úžasná kniha Nebeské pohledy od Jirky Jirouška. Kniha obsahuje na 100 leteckých fotek (z toho 5 panoramat) nafocených z motorového paraglideru. Uvidíte naší zemi tak, jak jí vůbec neznáte!

I další skvělé dáreky pořídíte v našem novém e-shopu www.pegas2000.cz!