KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

KITE KURZEM TO U NÁS NEKONČÍ, ALE TEPRVE ZAČÍNÁ...

Podzimní Pegas Kite Games na Smeťáku

Počasí nám vyšlo skvěle a také účast byla dosud asi největší, atmosféra velmi pohodová - děkujeme všem, kteří dorazili!

Vítr jsme měli ideální a užili si ho všichni - od těch nejmenších kiterů po největší, od úplných začátečníků až po ostřílené landkitery. Stejně tak kity jsme provětrali ve všech velikostech - od těch nejmenších draků Pluto pro děti, přes nové modely cvičných kitů Relax G3, které si velmi pochvalovali i dospělí, osvědčené Chimery G8 ve všech velikostech až po Pivoty 14 a 18. Inspirací pro všechny byly určitě tríčky, které předváděli na moutainboardech Green a Lukáš.

Stejně tak "nekitové" aktivity nezahálely - indoboard, cvičná slacklina a nově také žonglovací "koutek" s instruktáží od Honzy z krámu www.22.cz. A samozřejmě také všemožné speciality na grilu - například Lukášův grilovaný lovečák.

Velmi nás potěšilo, že si naše kity přišlo vyzkoušet hodně nových zájemců o kiting. Věříme, že si z akce odnesly jen samé pozitivní podněty a že se opět setkáme na našich kite kurzech landkitigu, rychle se blížících snowkiting kurzech nebo příští rok na kiteboarding kurzech na naší základně na Rujáně.

Děkujeme za podporu od Mystic teamu a děvčatům od RedBullu!