4. - 8. 3. 2020

SNOWKITING TRIP MARTINSKÉ HOLE - SLOVENSKO,

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy. Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek.

Přihlásit se

20. - 29. 3. 2020

SNOWKITING TRIP HARDANGERVIDDA - NORSKO

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči!

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

 dlazdice tripy snkmartinkyharda 

 harda123 

dlazdice kurzy snk  dlazdice kurz  dlazdice poukazy 

 

 

Snowkitng trip Hardangervidda

Návrat do opravdové zimy - přelom dubna a května na Hardangerviddě na snowkiting tripu. Sněhu spousta, teploty přívětivé, větru trochu méně - převážně na velké draky, ale jezdilo se každý den mimo toho posledního.

Hned na začátku jsme přímo na spotu nedaleko Dyranutu zbudovali "výškový" tábor. Kdo chtěl, vyzkoušel si táboření přímo na spotu a mohl tak pojezdit hned od rána. Večer se pak dalo jezdit třeba až do 11 hodin! A výpadky větru jsme využili na sjíždění místních freeridových terénů.

Teploty kolem 0, sněhu bylo pod táborem kolem 2,5 m (změřeno výkopem). Velkou výhodou je v této době dlouhý den (slunce vychází po 5 hod a zapadá kolem 21 hod).

Na poslední bezvětrný den jsme vyrazili na výlet na úžasné vodopády, které vytváří voda odtékající z Hardy.

Takže zas jedna velmi vydařená akce! Děkujeme všem účastníkům zájezdu!