BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

Snowkitng trip Hardangervidda

Návrat do opravdové zimy - přelom dubna a května na Hardangerviddě na snowkiting tripu. Sněhu spousta, teploty přívětivé, větru trochu méně - převážně na velké draky, ale jezdilo se každý den mimo toho posledního.

Hned na začátku jsme přímo na spotu nedaleko Dyranutu zbudovali "výškový" tábor. Kdo chtěl, vyzkoušel si táboření přímo na spotu a mohl tak pojezdit hned od rána. Večer se pak dalo jezdit třeba až do 11 hodin! A výpadky větru jsme využili na sjíždění místních freeridových terénů.

Teploty kolem 0, sněhu bylo pod táborem kolem 2,5 m (změřeno výkopem). Velkou výhodou je v této době dlouhý den (slunce vychází po 5 hod a zapadá kolem 21 hod).

Na poslední bezvětrný den jsme vyrazili na výlet na úžasné vodopády, které vytváří voda odtékající z Hardy.

Takže zas jedna velmi vydařená akce! Děkujeme všem účastníkům zájezdu!