4. - 8. 3. 2020

SNOWKITING TRIP MARTINSKÉ HOLE - SLOVENSKO,

Rozlehlá planina ve výšce téměř 1500 m je součástí Malé Fatry a je skvělým místem na snowkiting - proto sem již pravidelně pořádáme oblíbené týdenní snowkiting tripy. Ubytování zajišťujeme v místním velmi příjemném lyžařském středisku, v blízkosti spodních stanic lanovek.

Přihlásit se

20. - 29. 3. 2020

SNOWKITING TRIP HARDANGERVIDDA - NORSKO

Snowkiting trip snů - využívají nejen absolventi našich snowkiting kurzů. K dispozici budeš mít kromě kompletního kitového vybavení i naše zkušenosti s terénem a kompletní péči!

Přihlásit se

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

 dlazdice tripy snkmartinkyharda 

 harda123 

dlazdice kurzy snk  dlazdice kurz  dlazdice poukazy 

 

 

Kiteboarding trip na francouzský Baeduc - přelom října a listopadu 2017

Zpátky z Francie. Našeho kitového tripu na oblíbený spot Beaduc se minulý týden zúčastnilo celkem 17 kusů, opět jsme si přivezli spoustu fotek. Aby toho nebylo moc najednou, rozdělím je tematicky do tří částí - kitovací, gurmánskou a poznávací.

Kitovací jsou z prvních 3 dní, kdy foukalo tak 15 - 18 m/s! Pro mnohé to byla první zkušenost v takových vlnách a pro většinu i v takovém větru ...

Beaduc je rozsáhlý spot, ale nejsou to mělčiny, na které jsme zvyklí z Rujány. Jezdí se převážně na vlnách, což dává jízdě další rozměr, se kterým se většina i v tak silném větru velmi dobře vyrovnala.

Výhodou tohoto místa jsou i výborné plochy na landkiting. Udusaný tvrdý písek, většinou rovný povrch a velký prostor byl lákadlem pro ty, kteří zrovna nebyli na vodě. Měli jsme s sebou moutainboard a dvě buginy, které najezdily desítky kilometrů...

Část gurmánská - základem byly místní skvělé sýry, uzeniny a vína. Večeře pak byly v režii našeho kuchařského kouzelníka Panika a jeho podpůrného týmu - nebyla to úplně francouzská kuchyně, protože Panik pochází z Kypru a podle toho i vařil, ale to nikomu ani trochu nevadilo. Jeho kreace byly vynikající, doplněné škeblemi posbíranými na pláži to nemělo chybu!


Posledních pár fotek z poznávací části našeho tripu do Francie. Kromě antických památek v Arles a křižácké pevnosti Aiques Mortes jsme ale také poznali, že ve větru kolem 20m/s stačí k jízdě na moutainboardu obyčejná nákupní taška. Jede to docela rychle, jen se špatně nastoupává... A naopak v bezvětří může draka nahradit vhodné auto - chce to jen dobrou pláž!