BRAZÍLIE 2019

VERZE EASY

Severovýchodní pobřeží Brazílie nabízí obrovské množství spotů, které patří mezi ty nejlepší na světě. A spot Cumbuco patří k těm nejvyhledávanějším! Je možné zde jezdit vlny, chop nebo flat. 11 dnů kitování, poznáte 2 - 3 lokality na severovýchodním pobřeží Brazílie mezi kterými se budeme přesouvat auty. Bydlet budeme v pousadách se snídaní. Jezdit budeme na vlnách i flatu, zkusíme si lehčí downwind.

Přihlásit se

PEGAS
KITE GAMES

V SOBOTU 19. ŘÍJNA

Již tradiční podzimní Pegas Kite Games plánujeme na sobotu 19. října. Přijďte si vyzkoušet naše nové kity vyladěné na blížící se snowkiting sezónu! Již tradičně budou připravené i no-wind aktivity, akce opět proběhne s podporou Mystic Showroom Praha a Red Bull teamu.

Podrobnosti

PEGAS KITE TRIPY

Vydej se s námi
na osvědčené spoty po celém světě.Nabídka tripů

ZÁKLADNÍ 3DENNÍ
KITEBOARDING KURZ

CENA 7 500 Kč

Za velmi příznivou cenu ti nabízíme osvědčený koncept 3denních kiteboarding kurzů s maximálně individuálním přístupem. Naším cílem je tvoje spokojenost - bezpečné a rychlé zvládnutí základů kiteboardingu.

Přihlásit se

  

 PKG 

     

 

 

Kiteboarding trip na francouzský Baeduc - přelom října a listopadu 2017

Zpátky z Francie. Našeho kitového tripu na oblíbený spot Beaduc se minulý týden zúčastnilo celkem 17 kusů, opět jsme si přivezli spoustu fotek. Aby toho nebylo moc najednou, rozdělím je tematicky do tří částí - kitovací, gurmánskou a poznávací.

Kitovací jsou z prvních 3 dní, kdy foukalo tak 15 - 18 m/s! Pro mnohé to byla první zkušenost v takových vlnách a pro většinu i v takovém větru ...

Beaduc je rozsáhlý spot, ale nejsou to mělčiny, na které jsme zvyklí z Rujány. Jezdí se převážně na vlnách, což dává jízdě další rozměr, se kterým se většina i v tak silném větru velmi dobře vyrovnala.

Výhodou tohoto místa jsou i výborné plochy na landkiting. Udusaný tvrdý písek, většinou rovný povrch a velký prostor byl lákadlem pro ty, kteří zrovna nebyli na vodě. Měli jsme s sebou moutainboard a dvě buginy, které najezdily desítky kilometrů...

Část gurmánská - základem byly místní skvělé sýry, uzeniny a vína. Večeře pak byly v režii našeho kuchařského kouzelníka Panika a jeho podpůrného týmu - nebyla to úplně francouzská kuchyně, protože Panik pochází z Kypru a podle toho i vařil, ale to nikomu ani trochu nevadilo. Jeho kreace byly vynikající, doplněné škeblemi posbíranými na pláži to nemělo chybu!


Posledních pár fotek z poznávací části našeho tripu do Francie. Kromě antických památek v Arles a křižácké pevnosti Aiques Mortes jsme ale také poznali, že ve větru kolem 20m/s stačí k jízdě na moutainboardu obyčejná nákupní taška. Jede to docela rychle, jen se špatně nastoupává... A naopak v bezvětří může draka nahradit vhodné auto - chce to jen dobrou pláž!